Pro zobrazení stahněte Flash Player

TÝMY

zde si můžete prohlédnout všechny pravidelné závodníky z celé ČR

 

TÝMY  A JEJICH FOTOGRAFIE SI MOHOU JEDNOTLIVÉ KLUBY PŘIDÁVAT SAMY VE SVÉM PROFILU  

NOVÁ SEZÓNA 2014/2015

  Název týmu

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jaroslava Benešová, Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jaroslava Benešová, Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jaroslava Benešová, Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: Aerobic Team M.T.K .

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Tržilová st.
Choreograf: Monika Tržilová st.

Název klubu: Aerobic Team M.T.K .

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Tržilová st.
Choreograf: Monika Tržilová st.,Monika Tržilová ml.

Název klubu: Aerobic Team M.T.K .

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Tržilová st.
Choreograf: Monika Tržilová st.

Název klubu: Aerobic Team M.T.K .

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Tržilová st.
Choreograf: Monika Tržilová st.

Název klubu: Cvičení bez Chyby

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Linda Nechybová
Choreograf: Linda Nechybová

Název klubu: Cvičení bez Chyby

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Linda Nechybová
Choreograf: Linda Nechybová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Monika Šemberová, Karolína Vávrová, Michal Škoda
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Karolína Vávrová
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Zuzana Buňátová, Andrea Čandová
Choreograf: Zuzana Buňátová, Andrea Čandová

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Michaela Nová
Choreograf: Michaela Nová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Pavlasová, Renata Mielniková-Krábková
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bára Dohnalová, Renata Krábková
Choreograf: Bára Dohnalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Renáta Krábková - Mielniková
Choreograf: Renáta Krábková - Mielniková

Název klubu: PETra DANCE

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hovorková
Choreograf: Hovorková,Švehlová

Název klubu: SK Hamrsport

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová
Choreograf: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová

Název klubu: SK Hamrsport

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová
Choreograf: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová

Název klubu: TJ ENERGETIK CHVALETICE

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Říhová, Pavlína Šoltová
Choreograf: Kateřina Říhová, Pavlína Šoltová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

PŘEHLED TÝMŮ V SEZÓNĚ 2014/2015

  Název týmu

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jaroslava Benešová, Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jaroslava Benešová, Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jaroslava Benešová, Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: Aerobic Team M.T.K .

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Tržilová st.
Choreograf: Monika Tržilová st.

Název klubu: Aerobic Team M.T.K .

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Tržilová st.
Choreograf: Monika Tržilová st.,Monika Tržilová ml.

Název klubu: Aerobic Team M.T.K .

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Tržilová st.
Choreograf: Monika Tržilová st.

Název klubu: Aerobic Team M.T.K .

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Tržilová st.
Choreograf: Monika Tržilová st.

Název klubu: Cvičení bez Chyby

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Linda Nechybová
Choreograf: Linda Nechybová

Název klubu: Cvičení bez Chyby

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Linda Nechybová
Choreograf: Linda Nechybová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Monika Šemberová, Karolína Vávrová, Michal Škoda
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Karolína Vávrová
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Zuzana Buňátová, Andrea Čandová
Choreograf: Zuzana Buňátová, Andrea Čandová

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Michaela Nová
Choreograf: Michaela Nová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Pavlasová, Renata Mielniková-Krábková
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bára Dohnalová, Renata Krábková
Choreograf: Bára Dohnalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Renáta Krábková - Mielniková
Choreograf: Renáta Krábková - Mielniková

Název klubu: PETra DANCE

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hovorková
Choreograf: Hovorková,Švehlová

Název klubu: SK Hamrsport

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová
Choreograf: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová

Název klubu: SK Hamrsport

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová
Choreograf: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová

Název klubu: TJ ENERGETIK CHVALETICE

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Říhová, Pavlína Šoltová
Choreograf: Kateřina Říhová, Pavlína Šoltová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

PŘEHLED TÝMŮ V SEZÓNĚ 2013/2014

  Název týmu

Název klubu: AC OLYMPIA

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Černá
Choreograf: celý tým

Název klubu: AC OLYMPIA

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Černá
Choreograf: Anna Černá, Štěpánka Kulichová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Benešová Jaroslava
Choreograf: Benešová Jaroslava

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Mudr Tereza Cvejnová,Gabriela Benešová
Choreograf: Mudr. Tereza Cvejnová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jaroslava Benešová,Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jaroslava Benešová,Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jaroslava Benešová, Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová,Pavla Peroutková, Alžběta Švingerová a tým juniorek

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Jaroslava Benešová,
Choreograf: Jaroslava Benešová, Gabriela Benešová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jaroslava Benešová, Gabriela Benešová
Choreograf: Gabriela Benešová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jaroslava Benešová,Kateřina Kubínová,Gabriela Benešová
Choreograf: Kateřina Kubínová,Gabriela Benešová

Název klubu: AC Tygřice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Tereza Chalupová
Choreograf: Tereza Chalupová

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza a Eva Fajfrlíkovy

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Tereza a Eva Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Eva a Tereza Fajfrlíkovy

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Tereza Fajfrlíková
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Zuzana Ciglerová, Karolína Vittková
Choreograf: Zuzana Ciglerová, Karolína Vittková

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Simona Semenská, Marie Neradová
Choreograf: Simona Semenská, Marie Neradová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 27
Trenér: Eva Fryšová
Choreograf: Eva Fryšová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s.

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Vendula Moučková
Choreograf: Vendula Moučková

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s.

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Vendula Moučková, Tereza Konrádová
Choreograf: Vendula Moučková

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s.

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Tereza Konrádová, Vendula Moučková
Choreograf: Tereza Konrádová, Vendula Moučková

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s.

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Vendula Moučková
Choreograf: Vendula Moučková

Název klubu: Aerobic Dance Domažlice

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Eva Jurková, Veronika Kozinová
Choreograf: Eva Jurková, Veronika Kozinová

Název klubu: Aerobic Dance Domažlice

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Ivana Kozinová, Lenka Vondrovicová, Simona Hošková
Choreograf: Ivana Kozinová, Lenka Vondrovicová, Simona Hošková

Název klubu: Aerobic Dance Domažlice

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva Jurková
Choreograf: Eva Jurková

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Linda Kommová
Choreograf: Linda Kommová

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Linda Kommová, Gabriela Husáková
Choreograf:

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Procházková, Kristýna Koubová
Choreograf:

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Saidlová, Karolína Kadlecová
Choreograf:

Název klubu: Aerobic for you VSK Chemie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adéla Navarová
Choreograf: Adéla Navarová

Název klubu: Aerobic Team Alpha DDM Praha 9

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lucie Kynčlová
Choreograf: Lucie Kynčlová

Název klubu: Aerobic Team Alpha DDM Praha 9

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lucie Kynčlová
Choreograf: Lucie Kynčlová & Tereza Kalivodová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Zorka Prouzová
Choreograf: Zorka Prouzová, Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Veronika Buriš
Choreograf: Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Veronika Buriš
Choreograf: Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Veronika Buriš
Choreograf: Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Markéta Sílová
Choreograf: Markéta Sílová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Veronika Buriš
Choreograf: Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Lány - pod TJ Sokol Lány

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Ing. Barbora Ladrová
Choreograf: Ing. Barbora Ladrová

Název klubu: Aerobic Team Lány- pod TJ Sokol Lány

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Ing. Barbora Ladrová
Choreograf: Ing. Barbora Ladrová

Název klubu: Aerobic Team Lány- pod TJ Sokol Lány

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Ing. Barbora Ladrová
Choreograf: Ing. Barbora Ladrová

Název klubu: Aerobic Team M.T.K.

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Tržilová st.,Monika Tržilová ml.
Choreograf: Monika Tržilová ml.

Název klubu: Aerobic Team M.T.K.

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Tržilová st.,Monika Tržilová ml.
Choreograf: Monika Tržilová st.

Název klubu: Aerobic team orel Blansko

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Markéta Kolářová
Choreograf: Markéta kolářová

Název klubu: Aerobic team orel Blansko

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Markéta Kolářová
Choreograf: Markéta kolářová

Název klubu: Aerobic Team Orel Blansko

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Zuzana Helánová
Choreograf: Zuzana Helánová

Název klubu: Aerobic team TK Slovan Lysá nad Labem

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Černá
Choreograf: Mgr.Veronika Buriš

Název klubu: Aerobik studio Dvojka Sedlčany

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kristýna Faktorová
Choreograf: Kristýna Faktorová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Michala Jungmannová
Choreograf: Michala Jungmannová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Radka Ficová
Choreograf: Radka Ficová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Jandová, Markéta Vodenková
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Klára Jandová, Denisa Havlíčková
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Denisa Havlíčková
Choreograf: Denisa Havlíčková

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Míša Jungmannová
Choreograf: Míša Jungmannová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Markéta Vodenková
Choreograf: Markéta Vodenková

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Klára Jandová
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: Akademie aerobiku Radky Hanákové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bc. Čechová Markéta
Choreograf: Bc. Čechová Markéta

Název klubu: Alfa fitness Pardubice

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Edita a Iva Chalupníčkovy
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Alfa fitness Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Alfa fitness Pardubice

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva Chalupníčková

Název klubu: Alfa fitness Pardubice

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: Alfa fitness Pardubice

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Alfa fitness Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: B.A.Z. centrum o.s. Hradec Králové

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adéla Benediktová, Zuzana Benediktová
Choreograf: Adéla Benediktová, Zuzana Benediktová

Název klubu: Dance Place Praha

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Veronika Vysloužilová
Choreograf: Veronika Vysloužilová

Název klubu: Dance Place Praha

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Veronika Vysloužilová
Choreograf: Veronika Vysloužilová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Monika Šemberová, Karolína Vávrová
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Miloslava Králíčková, Monika Šemberová
Choreograf: Monika Šemberová + tým

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Martina Baudisová
Choreograf: Martina Baudisová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Šemberová, Michaela Nobilisová
Choreograf: Monika Šemberová, Michaela Nobilisová, Karolína Vávrová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Karolína Vávrová
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová, Marie Řezáčová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová+celý tým

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: petra špringerová, jana jeřábková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: jana jeřábková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: jana jeřábková
Choreograf: jana jeřábková

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: jana jeřábková
Choreograf: jana jeřábková

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová a tým

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová a tým

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová a tým

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Jana Boučková

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Jana Jeřábková

Název klubu: Fit studio Energy

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Fligrová Lucie
Choreograf: Fligrová Lucie

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hanka Šulcová, Sabina Vassileva
Choreograf: Bára Ptáčková - Šulcová, Sabina Vassileva

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Laura Vassileva
Choreograf: FC BHŠ a Jindriška Prošková

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Hanka Šulcová, Markéta Kolářová
Choreograf: Bětka Budinská

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
Choreograf: Majda Husáková, Bětka Budinská

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Anna Ondrejková
Choreograf: Bětka Budinská

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
Choreograf: Bětka Budinská

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Anna Ondrejková, Hanka Šulcová
Choreograf: Míša Kaprálková

Název klubu: I´M FIT

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Marie Duranová
Choreograf: Marie Duranová

Název klubu: I´M FIT

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Marie Duranová
Choreograf: Marie Duranová

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Michaela Rumlová
Choreograf: Michaela Rumlová, Martina Kasíková, Kamila Páníková

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Zuzana Buňátová, Michaela Nová
Choreograf: Zuzana Buňátová, Michaela Nová

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Andrea Čandová, Lucie Buňátová
Choreograf: Andrea Čandová, Štěpánka Davídková

Název klubu: KK - aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Pavlasová
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK - aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Pavlasová
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK - aerobik

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bára Dohnalová
Choreograf: Bára Dohnalová

Název klubu: KK - aerobik

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Klára Stejskalová
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK - aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Klára Stejskalová
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK - aerobik

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Renáta Krábková-Mielniková
Choreograf: Renáta Krábková-Mielniková

Název klubu: KK - aerobik Modřanské žabky

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Katka Pavlasová
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: Kladenské gazely

Kategorie: Dance strollering teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Hana Římanová
Choreograf: Hana Římanová

Název klubu: Míša company

Kategorie: Dance strollering teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Michaela Patíková
Choreograf: Michaela Patíková

Název klubu: Mateřská v Pohybu

Kategorie: Dance strollering teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Edita Berková
Choreograf: Edita Berková

Název klubu: Mateřská v pohybu

Kategorie: Dance strollering teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Edita Berková
Choreograf: Edita Berková

Název klubu: MW Gymnastická škola Mladá Boleslav

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Martina a Lucie Wudyovy
Choreograf: Lucie Wudyová

Název klubu: MW Gymnastická škola Mladá Boleslav

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Martina Wudyová a Eliška Kosová
Choreograf: Eliška Kosová

Název klubu: MW Gymnastická škola Mladá Boleslav

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Martina a Lucie Wudyovy
Choreograf: Martina Wudyová

Název klubu: MW gymnastická škola Mladá Boleslav

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Martina Wudyová
Choreograf: Martina Wudyová

Název klubu: MW gymnastická škola Mladá Boleslav

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Martina Wudyová
Choreograf: Eliška Kosová

Název klubu: MW gymnastická škola Mladá Boleslav

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Martina a Lucie Wudyovy
Choreograf: Lucie Wudyová

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Velátová, Erika Motyčková
Choreograf: Jana Velátová, Erika Motyčková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Basic team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Sedláková, Michaela Sulková
Choreograf: Michaela Sulková, Kateřina Sedláková

Název klubu: Pardubické pakobylky

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 27
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Perníkové princezny

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Renáta Petráňková
Choreograf: Renáta Petráňková

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová, Anna Špelinová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Adéla Hasmanová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: SK Hamr

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová
Choreograf: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová

Název klubu: SK Hamr

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová
Choreograf: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Havlová
Choreograf: Katka Havlová

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková, Petra Kelucová
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Veronika Šedivá
Choreograf: Veronika Šedivá

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: Sport a Aerobic Club Lenky Tydlitátové

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Lenka Tydlitátová
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: Sport a Aerobic Club Lenky Tydlitátové

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Lenka Tydlitátová, Petra Lehečková
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: Sportklub ČASPV Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Tereza Jíchová, Kateřina Škachová
Choreograf: Tereza Jíchová

Název klubu: Sportklub ČASPV Kladno

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Linda Šrobová, Dominika Fričová
Choreograf: Linda Šrobová, Dominika Fričová

Název klubu: Sportklub ČASPV Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Linda Šrobová, Dominika Fričová
Choreograf: Linda Šrobová, Dominika Fričová

Název klubu: Sportklub ČASPV Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Linda Šrobová, Tereza Jíchová
Choreograf: Linda Šrobová, Tereza Jíchová

Název klubu: Sportovní klub Aerobic Oxygen Příbram

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kristýna Poslušná, Lucie Chlebnová
Choreograf: Kristýna Poslušná

Název klubu: Sportovní klub Aerobic Oxygen Příbram

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Kleinbauerová
Choreograf: Petra Kleinbauerová

Název klubu: SRC Fanatic Havlíčkův Brod

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Milada Líbalová
Choreograf: Milada Líbalová

Název klubu: SRC Fanatic Havlíčkvů Brod

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Milada Líbalová
Choreograf: Milada Líbalová

Název klubu: Strollerky Horoměřice - Aerobic Club Sportýna

Kategorie: Dance strollering teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Kristýna Strakošová
Choreograf: Kristýna Strakošová

Název klubu: Strollerky ze Severky

Kategorie: Dance strollering teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Kateřina Veselková
Choreograf: Kateřina Veselková

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Klozová
Choreograf: Petra Klozová

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Barbora Némethová, Barbora Matoušková
Choreograf: Barbora Némethová, Barbora Matoušková

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Barbora Némethová, Barbora Matoušková
Choreograf: Barbora Némethová, Barbora Matoušková

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Barbora Némethová
Choreograf: Barbora Némethová

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Barbora Némethová, Barbora Matoušková
Choreograf: Barbora Némethová, Barbora Matoušková

Název klubu: T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Pavlína Vosejpková
Choreograf: Pavlína Vosejpková

Název klubu: TJ ENERGETIK CHVALETICE

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Říhová,Pavlína Šoltová
Choreograf: Kateřina Říhová,Pavlína Šoltová

Název klubu: TJ ENERGETIK CHVALETICE

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Kateřina Říhová
Choreograf: Kateřina Říhová

Název klubu: TJ Jiskra Otrokovice, odbor SPV

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Mgr. Kateřina Chaloupková
Choreograf: celý tým

Název klubu: TJ Sokol Hluboká nad Vltavou

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jitka Valentová, Terezie Fojtlová
Choreograf: Jitka Valentová, Terezie Fojtlová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová,Aneta Danišová
Choreograf: Aneta Danišová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Lucie Koštířová
Choreograf: Mgr. Lucie Koštířová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Lucie Koštířová
Choreograf: Mgr. Lucie Koštířová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva Rejmanová
Choreograf: Eva Rejmanová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva Rejmanová
Choreograf: Eva Rejmanová

Název klubu: VSK UK FTVS Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Mgr.Michaela Šimková
Choreograf: Michaela Šimková a celý tým

Název klubu: Wellness team Lucie Novákové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Ing.Lucie Nováková
Choreograf: Ing. Lucie Nováková

Název klubu: Zumba team Pardubice

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Zumba team Sedlčany

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva Moulíková
Choreograf: Eva Moulíková

PŘEHLED TÝMŮ V SEZÓNĚ 2012/2013

  Název týmu

Název klubu:

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér:
Choreograf:

Název klubu:

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér:
Choreograf:

Název klubu: 1.Základní škola Sedlčany

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva Moulíková
Choreograf: Eva Moulíková

Název klubu: 1.ZŠ Sedlčany

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva Moulíková
Choreograf: Eva Moulíková

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Benešová Jaroslava,Kubínová Kateřina
Choreograf: Kubínová Kateřina

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Benešová Jaroslava,Kubínová Kateřina
Choreograf: Kubínová Kateřina

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Duranová Marie
Choreograf: Duranová Marie

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Benešová Jaroslava
Choreograf: Benešová Jaroslava

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava, Cvejnová Tereza
Choreograf: Mudr. Cvejnová Tereza

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Benešová Jaroslava
Choreograf: Benešová Jaroslava

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava,Benešová Gabriela
Choreograf: Benešová Gabriela

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava, Cvejnová Tereza
Choreograf: Mudr. Cvejnová Tereza

Název klubu: AC Tygřice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Tereza Chalupová
Choreograf: Tereza Chalupová

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Tereza a Eva Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza a Eva Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Tereza Fajfrlíková
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Tereza a Eva Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza a Eva Fajfrlíkovy

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Machyniaková, Andrea Nejezchlebová
Choreograf: Jana Machyniaková, Andrea Nejezchlebová

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Anna Šindelářová, Judita Vaňková
Choreograf: Anna Šindelářová, Judita Vaňková

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jaroslava Bílská, Lucie Blahutová
Choreograf: Jaroslava Bílská, Lucie Blahutová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Tereza Stará
Choreograf: Tereza Stará

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie nad 27
Trenér: Eva Fryšová
Choreograf: Eva Fryšová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf: Gabriela Bašková

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf: Gabriela Bašková

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza Stará
Choreograf: Tereza Stará

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Kateřina Bedlivá
Choreograf: Kateřina Bedlivá

Název klubu: Aerobic Club KidFit Pardubice

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Katka Hájková, Kája Udržalová
Choreograf: Katka Hájková, Kája Udržalová

Název klubu: Aerobic Club KidFit Pardubice

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Hájková, Simča Ptáčková
Choreograf: Katka Hájková, Simča Ptáčková

Název klubu: Aerobic Club KidFit Pardubice

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Hájková, Gabča Strouhalová
Choreograf: Katka Hájková, Gabča Strouhalová

Název klubu: Aerobic Club KidFit Pardubice

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Kateřina Hájková
Choreograf: Kateřina Hájková

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s.

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Vendula Moučková, Tereza Konrádová
Choreograf: Vendula Moučková

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s.

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Vendula Moučková
Choreograf: Vendula Moučková

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Saidlová, Karolína Kadlecová
Choreograf: Lenka Saidlová, Karolína Kadlecová

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Linda Kommová, Gabriela Husáková
Choreograf: Linda Kommová, Gabriela Husáková

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bc. Lenka Saidlová, Karolína Kadlecová
Choreograf:

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr.Lenka Procházková, Kristýna Koubová
Choreograf:

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Mgr. Lenka Procházková
Choreograf: Mgr. Lenka Procházková

Název klubu: Aerobic Dancers Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Magda Husáková
Choreograf: Magda Husáková

Název klubu: Aerobic for you VSK Chemie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adéla Navarová
Choreograf: Adéla Navarová

Název klubu: Aerobic Team Alpha Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Lucie Kynčlová
Choreograf: Lucie Kynčlová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Bára Klepalová, Markéta Sílová
Choreograf: Bára Klepalová, Markéta Sílová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bára Klepalová, Markéta Sílová
Choreograf: Bára Klepalová, Markéta Sílová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic team orel Blansko

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Markéta Kolářová
Choreograf: Markéta kolářová

Název klubu: Aerobic team orel Blansko

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Markéta Kolářová
Choreograf: Markéta kolářová

Název klubu: Aerobik Kláry Sobotové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik Kláry Sobotové

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik studio Dvojka Sedlčany

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Míša Janoušková, Nikola Krušinová, Alena Novotná
Choreograf: Míša Janoušková, Nikola Krušinová

Název klubu: Aerobik studio Dvojka Sedlčany

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kristýna Faktorová
Choreograf: Kristýna Faktorová

Název klubu: Aerobik studio Dvojka Sedlčany

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Kristýna Faktorová
Choreograf: Kristýna Faktorová

Název klubu: Aerobik studio Dvojka Sedlčany

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Alena Novotná
Choreograf: Alena Novotná

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Markéta Vodenková
Choreograf: Markéta Vodenková

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Klára Jandová, Denisa Havlíčková
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Jandová, Markéta Vodenková
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Michala Jungmannová
Choreograf: Michala Jungmannová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Klára Jandová
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Radka Ficová
Choreograf: Radka Ficová

Název klubu: Aerobik team Lena

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Průchová
Choreograf: Lenka Průchová

Název klubu: Aerobik team Lena

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Lenka Průchová
Choreograf: Lenka Průchová

Název klubu: Aerobik team Lena

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Průchová
Choreograf: Lenka Průchová

Název klubu: Aerobik team Lena

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Lenka Průchová
Choreograf: Sára Klímová, Marcela Králová

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Monika Dobešová, Adéla Zubíková
Choreograf: Adéla Zubíková

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: ALFA fitness Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: ALFA fitness Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: ALFA fitness Pardubice

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva Chalupníčková

Název klubu: ALFA fitness Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: ALFA fitness Pardubice

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: ALFA fitness Pardubice

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: B.A.Z. centrum o.s. Hradec Králové

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adéla Benediktová, Zuzana Benediktová, Bára Sedmíková
Choreograf: Adéla Benediktová, Zuzana Benediktová

Název klubu: Crazy Zumba Team

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Lenka Landová
Choreograf: Lenka Landová + team

Název klubu: DDM Bílina, CAVIKY

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová, Michaela Ryjáčková
Choreograf: Věra Ryjáčková

Název klubu: DDM Bílina, CVRČEK

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová
Choreograf: Věra Ryjáčková

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková, Karolína Vávrová
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová, a tým

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Martina Baudisová, Kateřina Sojková
Choreograf: Martina Baudisová, Kateřina Sojková

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová , Karolína Vávrová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Šemberová, Michaela Nobilisová
Choreograf: Monika Šemberová, Michaela Nobilisová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová, Marie Řezáčová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: Fit klub Mnichovo Hradiště

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Zuzana Plíhalová
Choreograf: Eliška Plíhalová

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: jana jeřábková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: jana jeřábková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: iveta pomichálková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová a tým

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová a tým

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová a tým

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio Energy

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Fligrová Lucie
Choreograf: Fligrová Lucie

Název klubu: FIT STUDIO VENUŠE

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Bílková, Pavlíková
Choreograf: Bílková Pvlíková

Název klubu: FIT STUDIO VENUŠE

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Bílková Pavlíková
Choreograf: Bílková Pavlíková

Název klubu: FIT STUDIO VENUŠE KLADNO

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Zora Moudříková, Eva Bílková
Choreograf: Zora Moudříková Eva Bílková

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
Choreograf: Bára Ptáčková

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hanka Šulcová
Choreograf: Bětka Budinská

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
Choreograf: Bětka Budinská

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hanka Šulcová, Míša Kaprálková
Choreograf: Míša Kaprálková

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
Choreograf: Majda Husáková

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
Choreograf: Bětka Budinská, Kristýna Faktorová

Název klubu: Harmony wellness club Písek

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Aneta Zdeňková
Choreograf: Aneta Zdeňková, Denisa Staníková

Název klubu: Harmony wellness club Písek

Kategorie: Basic team show - s nášiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Radka Korousová
Choreograf: Radka Korousová

Název klubu: I´m Fit

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Marie Duranová, Barča Vostová
Choreograf: Marie Duranová

Název klubu: I´M FIT

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Marie Duranová, Barča Vostová
Choreograf: Marie Duranová

Název klubu: KAerobic

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Kamila Páníková, Lucie Buňátová
Choreograf: Michaela Nová, Kamila Páníková

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Štěpánka Nová
Choreograf: Štěpánka Nová

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Michaela Rumlová, Kamila Páníková
Choreograf: Michaela Rumlová, Kamila Páníková, Martina Kasíková

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Štěpánka Nová, Andrea Čandová
Choreograf: Štěpánka Nová

Název klubu: KAerobic Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Zuzana Buňátová
Choreograf: Zuzana Buňátová, Kamila Páníková

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Pavlasová, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Pavlasová, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Bára Dohnalová, Renata Mielniková
Choreograf: Bára Dohnalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Renata Mielniková
Choreograf: Renata Mielniková

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Klára Stejskalová, Eliška Suchomelová
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Klára Stejskalová
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: Koso Step tým

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Markéta Sabolová, Denisa Koštejnová
Choreograf: Markéta Sabolová

Název klubu: Maniak aerobik Havířov

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Ivana Kožmínová
Choreograf: Ivana Kožmínová

Název klubu: Maniak aerobik Havířov

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Ivana Kožmínová
Choreograf: Ivana Kožmínová

Název klubu: Modřanské žabky KK-aerobik

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Katka Pavlasová
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: MW gymnastická škola Mladá Boleslav

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Martina a Lucie Wudyovy
Choreograf: Lucie Wudyová

Název klubu: MW gymnastická škola Mladá Boleslav

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Martina Wudyová a Eliška Kosová
Choreograf: Martina Wudyová

Název klubu: MW gymnastická škola Mladá Boleslav

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Martina Wudyová
Choreograf: Martina a Lucie Wudyovy

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Brejchová
Choreograf: Lenka Brejchová

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Michaela Sulková, Jolana Klimešová, Jana Velátová
Choreograf: Michaela Sulková, Jolana Klimešová

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Jana Velátová, Kateřina Sedláková, Erika Motyčková
Choreograf: Jana Velátová, Kateřina Sedláková, Erika Motyčková

Název klubu: Pardubické Pakobylky

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová, Anna Špelinová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: SK Buttula Chotěboř

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Šárka Jiránková
Choreograf: Jana Schwarzová

Název klubu: SK Hamrsport

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová
Choreograf: Vlaďka Slívová, Eliška Suchomelová

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: Sportklub ČASPV Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér:
Choreograf:

Název klubu: Sportklub ČASPV Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza Jíchová
Choreograf: Tereza Jíchová

Název klubu: Sportklub ČASPV Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Linda Šrobová
Choreograf: Linda Šrobová

Název klubu: Sportklub ČASPV Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Linda Šrobová
Choreograf: Linda Šrobová

Název klubu: Sportklub ČASPV Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Linda Šrobová
Choreograf: Linda Šrobová

Název klubu: Sportovní klub Aerobic Oxygen příbram

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lucie Chlebnová, Petra Kleinbauerová
Choreograf: Petra Kleinbauerová

Název klubu: Sportovní klub Aerobic Oxygen Příbram

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kristýna Poslušná, Martina Severová
Choreograf: Kristýna Poslušná, Martina Severová

Název klubu: Sportovní klub Aerobic Oxygen Příbram

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Lucie a Lenka Chlebnovy
Choreograf: Lucie Chlebnová

Název klubu: Sportovní klub Aerobic Oxygen Příbram

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lucie a Lenka Chlebnovy
Choreograf: Lucie Chlebnová

Název klubu: Sportovní klub MK Kladno

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr.Michaela Kottnerová,Bára Čápová
Choreograf: Mgr.Michaela Kottnerová

Název klubu: Sportovní klub MK Kladno

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr.Michaela Kottnerová
Choreograf: Mgr.Michaela Kottnerová

Název klubu: Sportovní klub MK Kladno

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Kolářská,Mgr.Michaela Kottnerová
Choreograf: Kateřina Kolářská

Název klubu: Sportovní klub MK Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr.Michaela Kottnerová, Bára Čápová
Choreograf: Mgr.Michaela Kottnerová

Název klubu: Sportovní klub MK Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr.Michaela Kottnerová,Kristýna Loušová
Choreograf: Kristýna Loušová a Michaela Kottnerová

Název klubu: Sportovní klub MK Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Sabina Škrabská
Choreograf: Sabina Škrabská

Název klubu: Sportovní klub MK Kladno

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Sabina Škrabská
Choreograf: Sabina a Míša

Název klubu: Sportovní klub MK Kladno

Kategorie: Basic team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Mgr.Ilona Kottnerová,Mgr.Michaela Kottnerová
Choreograf: Ilona a Míša

Název klubu: SRC Fanatic Havlíčkův Brod

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Milada Líbalová
Choreograf: Milada Líbalová

Název klubu: SRC Fanatic Havlíčkův Brod

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Milada Líbalová
Choreograf: Milada Líbalová

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jana Michelová, Zuzana Václavíková
Choreograf: Zuzana Václavíková

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Petra Klozová
Choreograf: Petra Klozová

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Petra Klozová
Choreograf: Radka a Tereza Cihlářovy

Název klubu: Studio K Barrandov

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Aneta Macounová
Choreograf: Magdalena Husáková

Název klubu: Studio K Barrandov

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Aneta Macounová
Choreograf: Aneta Macounová

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Barbora Matoušková, Barbora Némethová
Choreograf: Barbora Matoušková

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Barbora Némethová, Barbora Matoušková
Choreograf: Barbora Némethová

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Barbora Némethová, Barbora Matoušková
Choreograf: Barbora Némethová

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Barbora Matoušková, Barbora Némethová
Choreograf: Barbora Matoušková

Název klubu: TJ Energetik Chvaletice - oddíl step aerobiku Sluníčko

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Říhová
Choreograf: Kateřina Říhová

Název klubu: TJ Energetik Chvaletice - oddíl step aerobiku Sluníčko

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Říhová
Choreograf: Kateřina Říhová

Název klubu: TJ sokol Mnichovo Hradiště

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Soňa Šimůnková
Choreograf: Soňa Šimůnková

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TK Apel

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Renata Kubizňáková,Eva Vojtěchová
Choreograf: Renata Kubizňáková

Název klubu: TK Apel

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza Jirsová
Choreograf: Tereza Jirsová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lucie Koštířová (Kloudová)
Choreograf: Lucie Koštířová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lucie Koštířová (Kloudová)
Choreograf: Lucie Koštířová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva Rejmanová
Choreograf: Eva Rejmanová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva Rejmanová
Choreograf: Eva Rejmanová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lucie Koštířová (Kloudová)
Choreograf: Lucie Koštířová

Název klubu: VSK UK FTVS Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Michaela Šimková
Choreograf: Michaela Šimková

Název klubu: wellness team Lucie Novákové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Ing. Lucie Nováková
Choreograf: Ing. Lucie Nováková

Název klubu: ZUMBA Praha

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Veronika Vysloužilová
Choreograf: Veronika Vysloužilová

Název klubu: Zumba team Pardubice

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

PŘEHLED TÝMŮ V SEZÓNĚ 2011/2012

  Název týmu

Název klubu:

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér:
Choreograf:

Název klubu: AC DDM UL - Aerobic team For you

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Šárka Kalinová
Choreograf: Šárka Kalinová

Název klubu: AC Hip Hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Tereza Stará
Choreograf:

Název klubu: AC Hip Hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf:

Název klubu: AC Hip Hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adriana Gajová
Choreograf:

Název klubu: AC Hip Hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf:

Název klubu: AC K.I.S Intesive Hodonín

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Zýbalová, Nikola Slezáková
Choreograf: Petra Zýbalová, Nikola Slezáková

Název klubu: AC Olympia - Petřiny

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Černá
Choreograf: Tým

Název klubu: AC Olympia - Petřiny

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Černá
Choreograf: Celý tým

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Benešová Jaroslava,Benešová Gabriela
Choreograf: Benešová Gabriela

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava,
Choreograf: Benešová Jaroslava, ¨Lukešová Marie

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Kubínová Kateřina
Choreograf: Kubínová Kateřina

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava, Cvejnová Tereza
Choreograf: Cvejnová Tereza

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava, Cvejnová Tereza
Choreograf: Cvejnová Tereza

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Lukešová Marie
Choreograf: Lukešová Marie

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Kubínová Kateřina
Choreograf: Kubínová Kateřina

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 27
Trenér: Benešová Jaroslava
Choreograf: Benešová Jaroslava

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Benešová Jaroslava, Štemberková Veronika
Choreograf: Štemberková Veronika

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava
Choreograf: Benešová Jaroslava

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Kubínová Kateřina
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Benešová Jaroslava,Kubínová Kateřina
Choreograf: Kubínová Kateřina

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Benešová Jaroslava
Choreograf: Benešová Jaroslava

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava, Cvejnová Tereza
Choreograf: Mudr. Cvejnová Tereza

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Lukešová Marie
Choreograf: Lukešová Marie

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Benešová Jaroslava,Kubínová Kateřina
Choreograf: Kubínová Kateřina

Název klubu: Academy Uno

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Lenka Krupíková
Choreograf: Michaela Kottnerová

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Eva a Tereza Fajfrlíkovy
Choreograf: Eva a Tereza Fajfrlíkovy

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Tereza Fajfrlíková
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bc. Jaroslava Bílská, DiS., Lucie Blahutová
Choreograf: Bc. Jaroslava Bílská, DiS., Lucie Blahutová

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Šárka Kalinová
Choreograf: Šárka Kalinová

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jana Machyniaková
Choreograf: Jana Machyniaková

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jana Machyniaková
Choreograf: Jana Machyniaková

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza Stará
Choreograf: Tereza Stará

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Adéla Benediktová
Choreograf: Adéla Benediktová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Zuzana Benediktová
Choreograf: Zuzana Benediktová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf: Gabriela Bašková

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adriana Gajová
Choreograf: Adriana Gajová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Horáková
Choreograf: Kateřina Horáková

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Tereza Stará
Choreograf: Tereza Stará

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 27
Trenér: Eva Fryšová
Choreograf: Eva Fryšová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s.

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Vendula Moučková, Kristýna Strakošová
Choreograf: celý tým

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s.

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Vendula Moučková, Kristýna Strakošová
Choreograf: Vendula Moučková, Kristýna Strakošová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s. při ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Kristýna Strakošová, Vendula Moučková, Tereza Konrádová
Choreograf: Kristýna Strakošová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s. při ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Kristýna Strakošová, Vendula Moučková
Choreograf: Kristýna Strakošová (+ZIN)

Název klubu: Aerobic dancers Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Štillerová
Choreograf:

Název klubu: Aerobic for you VSK Chemie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adéla Navarová
Choreograf: Adéla Navarová

Název klubu: Aerobic klub gymnázium Slaný

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Ivana Rosolová a Markéta Šímová
Choreograf: Markéta Šímová

Název klubu: Aerobic klub gymnázium Slaný

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Ivana Rosolová, Markéta Šímová
Choreograf: Ivana Rosolová a Markéta Šímová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Markéta Sílová, Bára Klepalová
Choreograf: Markéta Sílová, Bára Klepalová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Markéta Sílová, Barbora Klepalová
Choreograf: Markéta Sílová, Barbora Klepalová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Markéta Sílová, Barbora Klepalová
Choreograf: Markéta Sílová, Barbora Klepalová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic team TKSlovan Lysá nad Labem

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Dubová
Choreograf: Petra Dubová

Název klubu: Aerobic team TKSlovan Lysá nad Labem

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Dubová
Choreograf: Petra Dubová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik sportovních zařízení města Jičín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Adéla Srbová,Tereza Truhličková,Lucie Horáková
Choreograf: Adéla Srbová,Tereza Truhličková,Lucie Horáková

Název klubu: Aerobik sportovních zařízení města jičín

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Cedidlová,Kateřina Doulová
Choreograf: Kateřina Cedidlová,Kateřina Doulová

Název klubu: Aerobik studio Dvojka Sedlčany

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Alena Novotná, N.Krušinová
Choreograf: Alena Novotná, N.Krušinová

Název klubu: Aerobik studio Dvojka Sedlčany

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kristýna Faktorová
Choreograf: Kristýna Faktorová

Název klubu: Aerobik studio Dvojka Sedlčany

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Kristýna Faktorová
Choreograf: Kristýna Faktorová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Jandová, Denisa Havlíčková
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Klára Jandová, Denisa Havlíčková
Choreograf: Linda Nechybová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Míša Jungmannová, Klára Jandová
Choreograf: Míša Jungmannová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Klára Jandová
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Markéta Vodenková
Choreograf: Markéta Vodenková

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Denisa Havlíčková
Choreograf: Denisa Havlíčková

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Denisa Chadimová
Choreograf: Denisa Chadimová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Dance teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tomáš Pipota
Choreograf: Tomáš Pipota

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Adéla Zubíková
Choreograf: Adéla Zubíková

Název klubu: BABASTEP - TJ Sokol Jahodnice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Zuzana Trösterová, Kateřina Soukupová
Choreograf: Zuzana Trösterová, Kateřina Soukupová

Název klubu: Crazy Zumba TEAM

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Lenka Landová
Choreograf: Lenka Landová

Název klubu: Crazy Zumba® Team

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Lenka Landová
Choreograf: Lenka Landová

Název klubu: DDM Bílina Cik Cak

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová
Choreograf: Věra Ryjáčková

Název klubu: DDM Bílina, CAVIKY

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová, Michaela Ryjáčková
Choreograf: Věra Ryjáčková

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková, Michal Škoda
Choreograf: Monika Šemberová a tým

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: miloslava králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Kateřina Sojková, Martina Baudisová
Choreograf: Kateřina Sojková, Martina Baudisová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Šemberová, Michaela Nobilisová
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: celý tým
Choreograf: celý tým

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: FIt klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Edita a Iva Chalupníčkovy
Choreograf: Edita a Iva Chalupníčkovy

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: Fit klub Mnichovo Hradiště

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Zuzana Plíhalová
Choreograf: Eliška Plíhalová

Název klubu: Fit klub Mnichovo Hradiště

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Zuzana Plíhalová
Choreograf: Eliška Plíhalová

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: celý tým
Choreograf: jana jeřábková

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: jana jeřábková
Choreograf: Jana Jeřábková

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jana Jeřábková,veronika cimburková
Choreograf: Veronika Cimburková

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: jana jeřábková
Choreograf: Jana Jeřábková

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: jana jeřábková, Andrea Pecková
Choreograf: Jana Jeřábková

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: jana jeřábková, veronika cimburková
Choreograf: veronika cimburková

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: jana jeřábková, veronika cimburková
Choreograf: Veronika Cimburková

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: D. Zitová, L. Nová, M. Mádrová
Choreograf: L. Nová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Míša Mádrová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Laďka Nová, Markéta Bernardová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Dagmar Zitová, Míša Mádrová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Jana Boučková

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Laďka Nová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: kolektivní

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dáša a tým

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Jana Boučková

Název klubu: Fit Studio HD Hany Daškové Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit Studio HD Hany Daškové Pardubice

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Hany Daškové, Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Hany Daškové, Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Hana Dašková a Kamila Daňková
Choreograf: Hana Dašková a Kamila Daňková

Název klubu: Fit studio HD Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Pardubice

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: FIT STUDIO VENUŠE

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Zora Moudříková, Eva Bílková
Choreograf: Tereza Černohubá

Název klubu: FIT STUDIO VENUŠE KLADNO

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Barbora Barešová
Choreograf: Tereza Černohubá

Název klubu: Fit Studio Venuše

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Nováková
Choreograf: Petra Nováková

Název klubu: Fit Studio Venuše Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Zuzana Koucká, Lenka Müllerová
Choreograf: Zuzana Koucká, Lenka Müllerová

Název klubu: Fit studio Venuše Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Martina Šíchová, Marie Malá
Choreograf: Martina Šíchová, Marie Malá

Název klubu: FITACTIVE TEAM Šumperk

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 27
Trenér: Formánková Věra
Choreograf: Venosova Denisa

Název klubu: FITACTIVE TEAM Šumperk

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Formánková Věra
Choreograf: Formánková Věra

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bětka Budinská
Choreograf: Bětka Budinská

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
Choreograf: Bára Ptáčková

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
Choreograf: Bětka Budinská

Název klubu: Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
Choreograf: Bára Ptáčková

Název klubu: Fitness team DDM Karlovy Vary

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Veronika Kulhánková,Kateřina Mülerová
Choreograf: Veronika Kulhánková

Název klubu: Fitness team DDM Karlovy Vary

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Veronika Kulhánková,Kateřina Mülerová
Choreograf: Veronika Kulhánková

Název klubu: Fitness team Pardubice

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: For Dance

Kategorie: Dance teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Blanka Potměšilová
Choreograf: Mgr. Blanka Potměšilová

Název klubu: I´M FIT

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lucie Šenková, Sabina Markvartová
Choreograf: Sabina Markvartová

Název klubu: I´M FIT

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lucie Šenková
Choreograf: Marie Lukešová, Sabina Markvartová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Pavlasová, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Pavlasová, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Bára Dohnalová, Renata Mielniková
Choreograf: Bára Dohnalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Stejskalová, Katka Pavlasová, Renáta Mielniková
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-26
Trenér: Klára Stejskalová, Katka Pavlasová, Renáta Mielniková
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 27
Trenér: Klára Stejskalová, Katka Pavlasová
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Katka Pavlasová, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Veronika Buriš

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Renáta Mielniková
Choreograf: Renáta Mielniková

Název klubu: KK-aerobik Modřanské žabky

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Katka Pavlasová
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková, Hana Maryšková
Choreograf: Monika Šemberová, Hana Maryšková

Název klubu: Octopus

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Radka Fialová
Choreograf: Radka Fialová

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Michaela Sulková
Choreograf: Michaela Sulková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Michaela Sulková
Choreograf: Michaela Sulková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Jana Velátová, Lenka Brejchová, Erika Motyčková
Choreograf: Jana Velátová, Lenka Brejchová, Erika Motyčková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Velátová, Erika Motyčková
Choreograf: Jana Velátová, Erika Motyčková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Michaela Sulková, Jana Velátová
Choreograf: Michaela Sulková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Michaela Sulková, Jana Velátová
Choreograf: Michaela Sulková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Michaela Sulková, Jana Velátová
Choreograf: MIchaela Sulková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Jana Velátová, Lenka Brejchová, Erika Motyčková
Choreograf: Jana Velátová, Lenka Brejchová, Erika Motyčková

Název klubu: Oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Monika Sobotková
Choreograf: Pavlína Vosejpková

Název klubu: Oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Sobotková
Choreograf: Pavlína Vosejpková

Název klubu: Oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Sobotková
Choreograf: Pavlína Vosejpková

Název klubu: Oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Pavlína Vosejpková,Simona Sluťáková
Choreograf: Pavlína Vosejpková

Název klubu: Pardubické Pakobylky

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová, Anna Špelinová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: SC RELAX

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Karla Urbanová
Choreograf: Karla Urbanová

Název klubu: SK Buttula Chotěboř

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Šárka Jiránková
Choreograf: Jana Schwarzová

Název klubu: SK Buttula Chotěboř

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-26
Trenér: Šárka Jiránková
Choreograf: Šárka Jiránková

Název klubu: SK FIT FUN Ostrava

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Jana Jurčáková
Choreograf: Mgr. Jana Jurčáková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 4-7
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: Slavoj Tachov Fit Club

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Nikola Prchkíková
Choreograf: Nikola Prchlíková

Název klubu: Sportingclub Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dvořáková
Choreograf: Hana Dvořáková

Název klubu: Sportingclub Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dvořáková
Choreograf: Hana Dvořáková a kolektiv děvčat

Název klubu: Sportovní klub MK Kladno

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr.Michaela Kottnerová, Sabina Škrabská,Bára Čápová
Choreograf: Míša a Sabina

Název klubu: Step team Slavia

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: celý tým
Choreograf: celý tým

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jana Michelová, Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová
Choreograf: Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Michelová
Choreograf: Jana Michelová, Anna Francová

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Jana Michelová, Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová
Choreograf: Jana Michelová, Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová

Název klubu: STEPÍK Nové Město nad Metují

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jana Michelová, Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová
Choreograf: Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Petra Klozová
Choreograf: Petra Klozová

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Petra Klozová
Choreograf: Radka a Tereza Cihlářovy

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Petra Klozová, Jaroslava Špačková
Choreograf: Petra Klozová

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Barbora Némethová
Choreograf: Barbora Némethová

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Barbora Némethová, Barbora Matoušková
Choreograf: Barbora Némethová, Barbora Matoušková

Název klubu: STUDIOBARA3P

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Barbora Matoušková, Barbora Némethová
Choreograf: Barbora Matoušková

Název klubu: T. J. Sokol Dobroměřice - Dobrošky

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 27
Trenér: Eva Stanková
Choreograf: Eva Stanková

Název klubu: T.J.Sokol Duchcov

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Karla Urbanová, Martina Bělohradská
Choreograf: Karla Urbanová

Název klubu: T.J.Sokol Duchcov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Karla Urbanová, Martina Bělohradská
Choreograf: Karla Urbanová

Název klubu: Test klub

Kategorie: Dance teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Polakova
Choreograf: Polakova

Název klubu: Testovací klub

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Trener
Choreograf: Choreograf

Název klubu: TJ Sokol Jahodnice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Kateřina Soukupová
Choreograf: Kateřina Soukupová

Název klubu: TJ SOKOL JAHODNICE - BABASTEP

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Kateřina Soukupová
Choreograf: Zuzana Trösterová

Název klubu: TJ Sokol Jahodnice - Babastep

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Kateřina Soukupová
Choreograf: Zuzana Trösterová

Název klubu: TJ SOKOL JAHODNICE - Babastep

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Kateřina Soukupová
Choreograf: Zuzana Trösterová

Název klubu: TJ SOKOL JAHODNICE - Babastep

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Kateřina Soukupová
Choreograf: Zuzana Trösterová

Název klubu: TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Soňa Šimůnková
Choreograf: Soňa Šimůnková

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Lucie Kloudová
Choreograf: Lucie Kloudová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lucie Kloudová
Choreograf: Lucie Kloudová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lucie Kloudová
Choreograf: Lucie Kloudová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva Rejmanová
Choreograf: Eva Rejmanová

Název klubu: Tygřice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Dana Šumšalová
Choreograf: Veronika Racková

Název klubu: Vin Dolls

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dominika Nesládková
Choreograf: Dominika Nesládková

Název klubu: VSK UK FTVS Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Michaela Šimková
Choreograf: Michaela Šimková

Název klubu: VSK UK FTVS Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-26
Trenér: Michaela Šimková
Choreograf: Michaela Šimková

Název klubu: zumba s vaškem

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Vašek Benda
Choreograf: Vašek Benda

Název klubu: Zumba Team Pardubice

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 27
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

PŘEHLED TÝMŮ V SEZÓNĚ 2010/2011

  Název týmu

Název klubu: AC Hip Hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Tereza Stará
Choreograf:

Název klubu: AC Hip Hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf:

Název klubu: AC Hip Hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Adriana Gajová
Choreograf:

Název klubu: AC Hip Hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf:

Název klubu: AC K.I.S Intesive Hodonín

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Zýbalová, Nikola Slezáková
Choreograf: Petra Zýbalová, Nikola Slezáková

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Benešová Jaroslava,Benešová Gabriela
Choreograf: Benešová Gabriela

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava,
Choreograf: Benešová Jaroslava, ¨Lukešová Marie

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Kubínová Kateřina
Choreograf: Kubínová Kateřina

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava, Cvejnová Tereza
Choreograf: Cvejnová Tereza

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava, Cvejnová Tereza
Choreograf: Cvejnová Tereza

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Lukešová Marie
Choreograf: Lukešová Marie

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Benešová Jaroslava,Kubínová Kateřina
Choreograf: Kubínová Kateřina

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 21
Trenér: Benešová Jaroslava
Choreograf: Benešová Jaroslava

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza Fajfrlíková
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza Fajfrlíková
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Eva Fajfrlíková
Choreograf: Eva a Tereza Fajfrlíkovy

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza Fajfrlíková
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Mgr. Eva Fajfrlíková
Choreograf: Mgr. Eva Fajfrlíková

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bc. Jaroslava Bílská, DiS., Lucie Blahutová
Choreograf: Bc. Jaroslava Bílská, DiS., Lucie Blahutová

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Šárka Kalinová
Choreograf: Šárka Kalinová

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Machyniaková
Choreograf: Jana Machyniaková

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Jana Machyniaková
Choreograf: Jana Machyniaková

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Tereza Stará
Choreograf: Tereza Stará

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková, Zuzana Benediktová
Choreograf: Gabriela Bašková, Zuzana Benediktová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková, Adéla Benediktová
Choreograf: Gabriela Bašková,Adéla Benediktová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Adriana Gajová
Choreograf: Adriana Gajová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková, Kateřina Horáková
Choreograf: Gabriela Bašková, Kateřina Horáková

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s. ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kristýna Strakošová, Vendula Moučková
Choreograf: Kristýna Strakošová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s. ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Vendula Moučková, Kristýna Strakošová, Lenka Tydlitátová
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s. ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kristýna Strakošová, Vendula Moučková
Choreograf: Kristýna Strakošová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s. ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Kristýna Strakošová, Vendula Moučková
Choreograf: Kristýna Strakošová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna, o.s. ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Vendula Moučková, Kristýna Strakošová
Choreograf: Vendula Moučková + tým

Název klubu: Aerobic dancers Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Štillerová
Choreograf:

Název klubu: Aerobic for you VSK Chemie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Adéla Navarová
Choreograf: Adéla Navarová

Název klubu: Aerobic klub gymnázium Slaný

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Ivana Rosolová a Markéta Šímová
Choreograf: Markéta Šímová

Název klubu: Aerobic klub gymnázium Slaný

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Ivana Rosolová, Markéta Šímová
Choreograf: Ivana Rosolová a Markéta Šímová

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Markéta Sílová, Bára Klepalová
Choreograf: Mgr.Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic Team Chuchle

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Mgr. Veronika Buriš
Choreograf: Mgr. Veronika Buriš

Název klubu: Aerobic team TKSlovan Lysá nad Labem

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Dubová
Choreograf: Petra Dubová

Název klubu: Aerobic team TKSlovan Lysá nad Labem

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Dubová
Choreograf: Petra Dubová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Kateřina Škardová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik sportovních zařízení města Jičín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Adéla Srbová,Tereza Truhličková,Lucie Horáková
Choreograf: Adéla Srbová,Tereza Truhličková,Lucie Horáková

Název klubu: Aerobik sportovních zařízení města jičín

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Cedidlová,Kateřina Doulová
Choreograf: Kateřina Cedidlová,Kateřina Doulová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Jandová, Denisa Havlíčková
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Denisa Havlíčková
Choreograf: Denisa Havlíčková, Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Denisa Chadimová
Choreograf: Denisa Chadimová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Klára Jandová, Denisa Havlíčková
Choreograf: Klára Jandová, Denisa Havlíčková

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Lucie Chmelíková
Choreograf: Mgr. Lucie Chmelíková

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK DODO Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 21
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: mgr. Monika Dobešová

Název klubu: BABASTEP - TJ Sokol Jahodnice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Kateřina Soukupová
Choreograf: Zuzana Trosterová

Název klubu: CAVIKY

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová
Choreograf: Věra Ryjáčková

Název klubu: CIK - CAK

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová
Choreograf: Věra Ryjáčková

Název klubu: DDM Bílina, Cvrček

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová
Choreograf: Věra ryjáčková

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: miloslava králíčková
Choreograf: Monika Šemberová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Ivana Chalupníčková
Choreograf: Ivana Chalupníčková

Název klubu: FIt klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita a Iva Chalupníčkovy

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Edita a Iva Chalupníčkovy
Choreograf: Edita a Iva Chalupníčkovy

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Iva a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Iva a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: Fit klub Mnichovo Hradiště

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Zuzana Plíhalová
Choreograf: Eliška Plíhalová

Název klubu: Fit klub Mnichovo Hradiště

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Zuzana Plíhalová
Choreograf: Eliška Plíhalová

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: jana jeřábková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: veronika cimburková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: jana jeřábková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: jana jeřábková, bára kobiánová
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: jana jeřábková, veronika cimburková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: D. Zitová, L. Nová, M. Mádrová
Choreograf: L. Nová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Míša Mádrová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Laďka Nová, Markéta Bernardová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová
Choreograf: Dagmar Zitová, Míša Mádrová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Laďka Nová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Dagmar Zitová

Název klubu: Fit studio HD Hany Daškové, Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Hany Daškové, Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Hana Dašková a Kamila Daňková
Choreograf: Hana Dašková a Kamila Daňková

Název klubu: Fit studio HD Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Pardubice

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Pardubice

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: FIT STUDIO VENUŠE KLADNO

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Barbora Barešová
Choreograf: Tereza Černohubá

Název klubu: Fit Studio Venuše

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Nováková
Choreograf: Petra Nováková

Název klubu: Fit studio Venuše Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Müĺlerová
Choreograf: Lenka Müllerová

Název klubu: FITACTIVE TEAM Šumperk

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 21
Trenér: Formánková Věra
Choreograf: Venosova Denisa

Název klubu: FITACTIVE TEAM Šumperk

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Formánková Věra
Choreograf: Formánková Věra

Název klubu: Fitness team DDM Karlovy Vary

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Veronika Kulhánková,Kateřina Mülerová
Choreograf: Veronika Kulhánková

Název klubu: Fitness team DDM Karlovy Vary

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Veronika Kulhánková,Kateřina Mülerová
Choreograf: Veronika Kulhánková

Název klubu: Fitness team Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: I´M FIT

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lucie Šenková, Sabina Markvartová
Choreograf: Sabina Markvartová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Pavlasová, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Katka Pavlasová, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Bára Dohnalová, Zuzka Zachová, Renata Mielniková
Choreograf: Bára Dohnalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Katka Pavlasová
Choreograf: Katka Pavlasová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Stejskalová, Katka Pavlasová, Renáta Mielniková
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Klára Stejskalová, Katka Pavlasová, Renáta Mielniková
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 21
Trenér: Klára Stejskalová, Katka Pavlasová
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Dance teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Klára Stejskalová, Adéla Olejárová
Choreograf: Klára Stejskalová, Adéla Olejárová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Katka Pavlasová, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Veronika Buriš

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Renáta Mielniková
Choreograf: Renáta Mielniková

Název klubu: M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Monika Šemberová, Miloslava Králíčková, Hana Maryšková
Choreograf: Monika Šemberová, Hana Maryšková

Název klubu: Octopus

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Radka Fialová
Choreograf: Radka Fialová

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Velátová, Erika Motyčková
Choreograf: Jana Velátová, Erika Motyčková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Michaela Sulková, Jana Velátová
Choreograf: Michaela Sulková

Název klubu: Oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 4-7
Trenér: Monika Sobotková
Choreograf: Pavlína Vosejpková

Název klubu: Pardubické Pakobylky

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 21
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Adéla Hasmanová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Adéla Hasmanová, Tereza Bittenglová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: SC RELAX

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Karla Urbanová
Choreograf: Karla Urbanová

Název klubu: SK Buttula Chotěboř

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Šárka Jiránková
Choreograf: Jana Schwarzová

Název klubu: SK Buttula Chotěboř

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Šárka Jiránková
Choreograf: Šárka Jiránková

Název klubu: SK FIT FUN Ostrava

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Jana Jurčáková
Choreograf: Mgr. Jana Jurčáková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: Slavoj Tachov Fit Club

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Nikola Prchkíková
Choreograf: Nikola Prchlíková

Název klubu: Sportingclub Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dvořáková
Choreograf: Hana Dvořáková

Název klubu: Sportingclub Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dvořáková
Choreograf: Hana Dvořáková a kolektiv děvčat

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jana Michelová, Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová
Choreograf: Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Michelová
Choreograf: Jana Michelová, Anna Francová

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 21
Trenér: Jana Michelová, Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová
Choreograf: Jana Michelová, Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová

Název klubu: STEPÍK Nové Město nad Metují

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jana Michelová, Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová
Choreograf: Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Petra Klozová
Choreograf: Petra Klozová

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Petra Klozová
Choreograf: Petra Klozová, Erika Chottová

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Petra Klozová, Jaroslava Špačková
Choreograf: Petra Klozová

Název klubu: T.J.Sokol Duchcov

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Karla Urbanová, Martina Bělohradská
Choreograf: Karla Urbanová

Název klubu: T.J.Sokol Duchcov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Karla Urbanová, Martina Bělohradská
Choreograf: Karla Urbanová

Název klubu: Test klub

Kategorie: Dance teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Polakova
Choreograf: Polakova

Název klubu: Testovací klub

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Trener
Choreograf: Choreograf

Název klubu: TJ Sokol Jahodnice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Kateřina Soukupová
Choreograf: Kateřina Soukupová

Název klubu: TJ Sokol Jahodnice

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Gabriela Motlová
Choreograf:

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TJ SOKOL PŘÍBRAM

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Trojanová
Choreograf: Lenka Trojanová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lucie Kloudová
Choreograf: Lucie Kloudová

Název klubu: TSK Dynamik Lysá nad Labem

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lucie Kloudová
Choreograf: Lucie Kloudová

Název klubu: Tygřice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Veronika Racková
Choreograf: Veronika Racková

Název klubu: Vin Dolls

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dominika Nesládková
Choreograf: Dominika Nesládková

Název klubu: VSK UK FTVS Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Michaela Šimková
Choreograf: Michaela Šimková

Název klubu: zumba s vaškem

Kategorie: Zumba teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Vašek Benda
Choreograf: Vašek Benda

PŘEHLED TÝMŮ V SEZÓNĚ 2009/2010

  Název týmu

Název klubu: AC Sole o.s. Písek

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Jaroslava Benešová, Gabriela Benešová
Choreograf: Gabriela Benešová

Název klubu: AC Sole o.s. Písek

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jaroslava Benešová,
Choreograf: Jaroslava Benešová

Název klubu: AC Sole o.s. Písek

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jaroslava Benešová,Kateřina Kubínová
Choreograf: Kateřina Kubínová

Název klubu: AC Sole o.s. Písek

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jaroslava Benešová, Kateřina Kubínová, Marie Lukešová
Choreograf: Kateřina Kubínová, Marie Lukešová

Název klubu: AC Sole Písek o.s.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Benešová Jaroslava, Cvejnová Tereza
Choreograf: Cvejnová Tereza

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Eva Fajfrlíková
Choreograf: Eva a Eliška Fajfrlíkovi

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza a Eva Fajfrlíkovi
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza a Eva Fajfrlíkovi
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Eva Fajfrlíková
Choreograf: Eva Fajfrlíková

Název klubu: AE klub Lady Plzeň

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Tereza Fajfrlíková
Choreograf: Tereza Fajfrlíková

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Jana Machyniaková
Choreograf: Jana Machyniaková

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jaroslava Bílská, DiS., Lucie Blahutová
Choreograf: Jaroslava Bílská, DiS., Lucie Blahutová

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Šárka Kalinová
Choreograf: Šárka Kalinová

Název klubu: Aerobic club DDM Ústí nad Labem - aerobic team For you

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Šárka Kalinová
Choreograf: Šárka Kalinová, Kateřina Pojerová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf: Gabriela Bašková

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf: Gabriela Bašková

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Gabriela Bašková
Choreograf: Gabriela Bašková

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Tereza Hendrychová
Choreograf: Tereza Hendrychová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Lenka Průšová
Choreograf: Lenka Průšová

Název klubu: Aerobic club hip hop Hradec Králové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Adriana Gajová
Choreograf: Adriana Gajová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kristýna Strakošová
Choreograf: Kristýna Strakošová + tým

Název klubu: Aerobic Club Sportýna ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Kristýna Strakošová
Choreograf: Kristýna Strakošová + tým

Název klubu: Aerobic Club Sportýna ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kristýna Strakošová
Choreograf: Kristýna Strakošová + tým

Název klubu: Aerobic Club Sportýna ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Vlaďka Koreňová, Lenka Tydlitátová
Choreograf: Lenka Tydlitátová, Mgr. Vlaďka Koreňová

Název klubu: Aerobic Club Sportýna ZŠ Petřiny-jih

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lenka Tydlitátová, Kristýna Strakošová
Choreograf: Lenka Tydlitátová

Název klubu: Aerobic klub gymnázium Slaný

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Ivana Rosolová a Markéta Šímová
Choreograf: Markéta Šímová a Ivana Rosolová

Název klubu: Aerobic klub gymnázium Slaný

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Nikola Rácová a Ivana Rosolová
Choreograf: Ivana Rosolová a Nikola Rácová

Název klubu: Aerobic klub gymnázium Slaný

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Zuzana Matěičková a Ivana Rosolová
Choreograf: Ivana Rosolová a Zuzana Matěičková

Název klubu: aerobic pavly caltové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: pavla caltová
Choreograf: pavla caltová

Název klubu: Aerobic Team Lány

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Barbora Ladrová
Choreograf: Barbora Ladrová

Název klubu: Aerobic Team Lány

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Barbora Ladrová
Choreograf: Barbora Ladrová

Název klubu: Aerobik klub DDM Kyjov

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Nela Kostihová
Choreograf: Nela Kostihová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 21
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik Opolany

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Klára Sobotová
Choreograf: Klára Sobotová

Název klubu: Aerobik Studio Orel Dobříš

Kategorie: Dance teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Zuzana Hornáčková, Tomáš Pípota
Choreograf: Zuzana Hornáčková, Tomáš Pípota

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Jandová, Denisa Havlíčková
Choreograf: Klára Jandová, Denisa Havlíčková

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Jandová, Denisa Havlíčková
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik studio Orel Dobříš

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Klára jandová
Choreograf: Klára Jandová

Název klubu: Aerobik team Lysá nad Labem

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dubová Petra
Choreograf: Dubová Petra

Název klubu: Aerobik team Lysá nad Labem

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Lucie Kloudová
Choreograf: Lucie Kloudová

Název klubu: AK Dodo Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK Dodo Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK Dodo Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Bc. Lucie Chmelíková
Choreograf: Bc. Lucie Chmelíková

Název klubu: AK Dodo Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 21
Trenér: Mgr. Monika Dobešová
Choreograf: Mgr. Monika Dobešová

Název klubu: AK Dodo Kostelec n. Č. l.

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Jana Kortánková, Monika Dobešová
Choreograf: teams dívek

Název klubu: DDM Bílina Cvrček

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová
Choreograf: Věra Ryjáčková

Název klubu: DDM Bílina, Caviky

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová
Choreograf: Věra Ryjáčková

Název klubu: DDM Bílina, Cik - Cak

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová
Choreograf: Věra Ryjáčková

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: monika šemberová, miloslava králíčková
Choreograf: monika šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: monika šemberová, miloslava králíčková
Choreograf: monika šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: monika šemberová, miloslava králíčková
Choreograf: monika šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: monika šemberová, miloslava králíčková
Choreograf: monika šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Šemberová
Choreograf: monika šemberová

Název klubu: DDM JM M-team Praha

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Miloslava Králíčková, Monika Šemberová
Choreograf: monika šemberová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jitka Jirušová
Choreograf: Jitka Jirušová

Název klubu: FaJJn aerobik Děčín

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jitka Jirušová, Radka Lazorová
Choreograf: Jitka Jirušová, Radka Lazorová

Název klubu: Fit aerobik klub ŠumperK Angi Samcové

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Angi Samcová
Choreograf: Angi Samcová

Název klubu: Fit aerobik klub ŠumperK Angi Samcové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Angi Samcová
Choreograf: Angi Samcová

Název klubu: Fit aerobik klub ŠumperK Angi Samcové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Angi Samcová
Choreograf: Angi Samcová

Název klubu: Fit aerobik klub ŠumperK Angi Samcové

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 21
Trenér: Angi Samcová
Choreograf: Angi Samcová

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Iva a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Iva Chalupníčková
Choreograf: Iva Chalupníčková

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Ivana a Edita Chalupníčkovy
Choreograf: Ivana a Edita Chalupníčkovy

Název klubu: Fit klub Alfa Pardubice

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Ivana Chalupníčková
Choreograf: Ivana Chalupníčková

Název klubu: Fit klub Mnichovo Hradiště

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Zuzana Plíhalová
Choreograf: Eliška Plíhalová a Zuzana Plíhalová

Název klubu: Fit klub Mnichovo Hradiště

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Zuzana Plíhalová
Choreograf: Eliška Plíhalová a Zuzana Plíhalová

Název klubu: Fit klub Mnichovo Hradiště

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Zuzana Plíhalová
Choreograf: Eliška Plíhalová a Zuzana Plíhalová

Název klubu: Fit studio aerobiku Renaty Javurkove

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Renata Javurkova
Choreograf: Jana Boučkova

Název klubu: Fit studio aerobiku Renaty Javurkove

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Renata Javurkova
Choreograf: Renata Javurkova

Název klubu: Fit studio aerobiku Renaty Javurkove

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Renata Javurkova
Choreograf: Renata Javurkova

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: jana jeřábková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: jana jeřábková
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Jana jeřábková
Choreograf: Celý tým

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: jana jeřábková
Choreograf: veronika cimburková

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Bára Kobiánová
Choreograf:

Název klubu: Fit studio ArenA

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: jana jeřábková
Choreograf: celý tým

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Laďka Nová, Tomáš Krmíček

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Dagmar Zitová
Choreograf: Míša Mádrová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Laďka Nová
Choreograf: Laďka Nová

Název klubu: Fit studio D

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dagmar Zitová, Míša Mádrová, Laďka Nová
Choreograf: Míša Mádrová

Název klubu: Fit studio HD Hany Daškové

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Hany Daškové

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Hany Daškové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Hany Daškové

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio HD Hany Daškové

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Hana Dašková
Choreograf: Hana Dašková

Název klubu: Fit studio Jitky Brachovcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jarmila Kolínská
Choreograf: Jarmila Kolínská

Název klubu: Fit studio Jitky Brachovcové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jarmila Kolínská, Míša Němečková
Choreograf: Jarmila Kolínská

Název klubu: Fit studio Venuše Kladno

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Martina Slánská
Choreograf:

Název klubu: Fit studio Venuše Kladno

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Zora Moudříková, Eva Bílková
Choreograf: Zora Moudříková Eva Bílková

Název klubu: Fit studio Venuše Kladno

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Eva Bílková, Lenka Pavlíková
Choreograf: Eva Bílková, Lenka Pavlíková

Název klubu: Fit studio Venuše Kladno

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Eva Bílková, Lenka Pavlíková
Choreograf: Eva Bílková, Lenka Pavlíková

Název klubu: Fit studio Venuše Kladno

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Barešová Barbora
Choreograf: Černohubá Tereza, Zetková Kristýna

Název klubu: Fit studio Venuše Kladno

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Nováková Petra
Choreograf: Nováková Petra

Název klubu: Fit studio Venuše Kladno

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Petra Nováková
Choreograf: Petra Nováková

Název klubu: Fit studio Venuše o.s.

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Bílková Pavlíková
Choreograf: bílková Pavlíková

Název klubu: Fitness team Pardubice

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Fitness team DDM Karlovy Vary

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Veronika kulhánková
Choreograf: Veronika Kulhánková

Název klubu: Fitstudio Profi

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dana Urbářová
Choreograf: Dana Urbářová

Název klubu: Fitstudio Profi

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Dana Urbářová
Choreograf: Dana Urbářová

Název klubu: Fitstudio Profi

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Dana Urbářová
Choreograf: Dana Urbářová

Název klubu: Fitstudio Profi

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Dana Urbářová
Choreograf: Dana Urbářová

Název klubu: Fitstudio Profi

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 21
Trenér: Dana Urbářová
Choreograf: Dana Urbářová

Název klubu: Fitstudio Profi

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Dana Urbářová
Choreograf: Dana Urbářová

Název klubu: Holiday Fitness Club Č.B.

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Mgr. Denisa Klímová
Choreograf: Mgr. Denisa Klímová

Název klubu: Juventus Odry

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Pavlína Urbaníková
Choreograf: Pavlína Urbaníková, Renáta Janíčková

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Ťoupková, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Katka Ťoupková

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Dance teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Klára Dáňová, Adéla Olejárová
Choreograf: Klára Dáňová, Adéla Olejárová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 21
Trenér: Klára Stejskalová
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Klára Stejskalová, Katka Ťoupková, Renata Mielniková
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Katka Ťoupková, Klára Stejskalová, Renata Mielniková
Choreograf: Katka Ťoupková

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Katka Ťoupková
Choreograf: Katka Ťoupková

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Ťoupková, Klára Dáňová, Renata Mielniková
Choreograf: Katka Ťoupková

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Klára Stejskalová, Katka Ťoupková, Renata Mielniková
Choreograf: Klára Stejskalová

Název klubu: KK-aerobik

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Katka Ťoupková
Choreograf: Veronika Buriš Vrzbová

Název klubu: Školička aerobiku Hanky Kynychové

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Kateřina Fingralová, Hanka Kynychová
Choreograf: Kateřina Fingralová

Název klubu: Školička aerobiku Hanky Kynychové

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Kateřina Fingralová, Hanka Kynychová
Choreograf: Kateřina Fingralová

Název klubu: Školička aerobiku Hanky Kynychové

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Alžběta Kopáčová, Hanka Kynychová
Choreograf: Alžběta Kopáčová, Hanka Kynychová

Název klubu: Last minute

Kategorie: Dance teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Andrea Bílková + Sandra Tomsová
Choreograf: Andrea Bílková + Sandra Tomsová

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Jana Velátová, Věra Chvalová
Choreograf: Jana Velátová,Věra Chvalová,Erika Motyčková

Název klubu: Oddíl aerobiku při ZŠ Jana Husa Písek

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 8-10
Trenér: Michaela Sulková, Kateřina Brabencová
Choreograf: Michaela Sulková

Název klubu: oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Monika Sobotková
Choreograf: Monika Sobotková

Název klubu: oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Sobotková
Choreograf: Monika Sobotková

Název klubu: oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Monika Sobotková
Choreograf: Petra Šejvlová

Název klubu: oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kateřina Zeithammerová
Choreograf: Kateřina Zeithammerová

Název klubu: Pardubické pakobylky

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie nad 21
Trenér: Edita Chalupníčková
Choreograf: Edita Chalupníčková

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Adéla Hasmanová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Adéla Hasmanová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: Pohybové studio J&A Plzeň

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Adéla Hasmanová
Choreograf: Adéla Hasmanová

Název klubu: SK Buttula Chotěboř

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Šárka Jiránková
Choreograf: Šárka Jiránková Jarka Křivská

Název klubu: SK Buttula Chotěboř

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Šárka Jiránková
Choreograf: Šárka Jiránková Jarka Křivská

Název klubu: SK Buttula Chotěboř

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Šárka Jiránková,
Choreograf: Šárka Jiránková, Jarka Křivská

Název klubu: SK Buttula Chotěboř

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Šárka Jiránková
Choreograf: Šárka Jiránková

Název klubu: SK FIT & FUN Ostrava

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Jiřina Kračmarová
Choreograf: Jiřina Kračmarová

Název klubu: SK FIT FUN Ostrava

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 15-20
Trenér: Jiřina Kračmarová
Choreograf: Jiřina Kračmarová

Název klubu: SK FIT FUN Ostrava

Kategorie: Big team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Mgr. Jana Jurčáková
Choreograf: Mgr. Jana Jurčáková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 4-7
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 15-20
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: SK Viktorie Jiříkov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 15-20
Trenér: Katka Mrázková
Choreograf: Katka Mrázková

Název klubu: Sluníčka Aerobik Pardubice

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Kamča Daňková, Kája Udržalová
Choreograf: Kamča Daňková

Název klubu: Sluníčka Aerobik Pardubice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 4-7
Trenér: Kamča Daňková
Choreograf: Kamča Daňková, Kája Udržalová

Název klubu: Sportingclub Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Hana Dvořáková, Kamila Šťásková,
Choreograf: Hana Dvořáková

Název klubu: Sportingclub Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Kamila Šťásková, Hana Dvořáková
Choreograf: Kamila Šťásková

Název klubu: Sportingclub Hradec Králové

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Hana Dvořáková
Choreograf: Hana Dvořáková + kolektiv děvčat

Název klubu: Step aerobik SZM Jičín

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Adéla Srbová, Tereza Truhličková, Lucie Horáková
Choreograf: Adéla Srbová, Tereza Truhličková, Lucie Horáková

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jana Michelová
Choreograf: Jana Michelová

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Jana Michelová
Choreograf: Jana Michelová, Anna Francová

Název klubu: STEPÍK

Kategorie: Small team show - s náčiním
Věková kategorie 11-14
Trenér: Jana Michelová, Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová
Choreograf: Lucie Uhlířová, Lucie Dragúňová

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Petra Klozová
Choreograf: Petra Klozová

Název klubu: Studio ATAK Kralupy nad Vltavou

Kategorie: Big team show - s náčiním
Věková kategorie 8-10
Trenér: Petra Klozová
Choreograf: Petra Klozová

Název klubu: Studio K Barrandov

Kategorie: Sport teams
Věková kategorie 11-14
Trenér: Aneta Macounová
Choreograf: Aneta Macounová

Název klubu: SZM Jičín

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 4-7
Trenér: Lucka Horáková, Tereza Truhličková, Adéla Srbová
Choreograf: Lucka Horáková, Tereza Truhličková, Adéla Srbová

Název klubu: T.J. Sokol Mirovice

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 21
Trenér: Hašková Lada
Choreograf: Hašková Lada

Název klubu: T.J.Sokol Duchcov

Kategorie: Step teams
Věková kategorie 8-10
Trenér: Karla Urbanová, Martina Bělohradská
Choreograf: Karla Urbanová

Název klubu: Týnské Tygřice

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Veronika Racková
Choreograf: Veronika Racková

Název klubu: TJ Sokol Všestary

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie 11-14
Trenér: Barbora Šanderová, Lenka Kociánová
Choreograf: Barbora Šanderová, Lenka Kociánová

Název klubu: VSK Chemie

Kategorie: Step teams
Věková kategorie nad 21
Trenér: Mgr. Adéla Navarová
Choreograf: Mgr. Adéla Navarová

Název klubu: Wellnes Team Lucie Nováková

Kategorie: Small team show - bez náčiní
Věková kategorie nad 21
Trenér: Lucie Nováková
Choreograf: Lucie Nováková

 

PŘEHLED TÝMŮ V SEZÓNĚ 2008/2009 

 

 

KK-aerobik Praha

Trenérky: Katka Ťoupková, Klára Dáňová, Renata Mielniková

   

PŘÍZRAKY (Big teams 15-20 let s náčiním)

 

 

 ŠPANĚLKY (Big teams 11-14 let bez náčiní)

 

 

 BOJOVNÍCI (Small teams 11-14 let bez náčiní) 

 

 

 E. T. VOLÁ DOMŮ (Big teams 8-10 let s náčiním)

  

 

 

 MODŘANSKÉ ŽABKY (Step teams nad 21 let) 

 

 

 

 KUNRATICKÉ JAHŮDKY (Big teams nad 21 let bez náčiní)

 

 


  

AC Hip Hop Gabriely Baškové

Trenérka: Tereza Hendrychová

 

BÍLÝ BALET (Big teams 8-10 let s náčiním)

 


 

AC Hip Hop Hradec Králové

Trenérka: Lenka Průšová

 

PIRÁTKY (Big teams 8-10 let s náčiním)

 

Trenérka: Gabriela Bašková

 

V MOŘI (Big teams 8-10 let s náčiním)

 

 

MAMMA MIA (Big teams 11-14 let s náčiním)

 

 

ROCKOVÉ PANENKY (Sport teams 15-20 let)

 

 


 

AC Sole Písek o. s.

Trenérka: Jaroslava Benešová

 

 SLUNÍČKO, SLUNÍČKO (Big teams 4-7 let bez náčiní)

 

TANČÍCÍ SLUNEČNICE (Small teams 8-10 let bez náčiní)

 


 

AE Klub Gymnázium Slaný

Trenérky: Zuzka Matěičková, Ivana Rosolová

 

 SLUNÍČKA (Big teams 8-10 let s náčiním) 

 

 

Trenérky: Nikola Rácová, Markéta Šímová, Ivana Rosolová

 

 MONETOVA PARTA (Big teams 11-14 let bez náčiní)

 

Trenérka: Ivana Rosolová

 

ÚŽASŇÁKOVI (Small teams 11-14 let bez náčiní)

 


 

AE Klub Lady Plzeň

Trenérky: Eva a Tereza Fajfrlíkovi

 

LÉTO (Big teams 11-14 let s náčiním)

 

 ROZTANČENÁ BOUŘE (Small teams 11-14 let s náčiním)

 

 


 

Aerobik studio Orel Dobříš

Trenérka: Linda Nechybová

 

 VEČERNÍČEK (Big teams 4-7 let s náčiním)

 


 

Aerobik Opolany

Trenérka: Klára Sobotová

 

 DIVOŠKY A SAMBA (Small teams 4-7 let bez náčiní)

 

 TO MÁME MLÁDEŽ (Small teams 8-10 let s náčiním)

 

PINK GIRLS (Small teams 11-14 let bez náčiní)

 

IT´S MY LIFE (Small teams 15-20 let bez náčiní)

 


 

AK DODO

Trenérka: Mgr. Monika Dobešová

 

 POPLACH V MRAVENIŠTI (Big teams 8-10 let bez náčiní)

 

SPIDERWOMAN (Big teams 15-20 let bez náčiní)

 

 Trenérka: Bc. Lucie Chmelíková

 

 DUHOVÁ VÍLA (Big teams 11-14 let s náčiním)

 


 

AK DODO Expert

Trenérka: Mgr. Monika Dobešová

 

 MAMAMIA PO KOSTELECKU  (Big teams nad 21 let)

 


 

AK eMPéčko Kyjov

Trenérky: Michaela Pernicová, Pavlína Malíšková

 

 DIVOKÉ NEVĚSTY (Small teams 8-10 let bez náčiní)

 


 DDM Bílina

Trenérky: Věra Ryjáčková, Petra Rosenkranzová

 

 JAK SE KROTÍ KROKODÝL (Big teams 11-14 let s náčiním)

 

TAJEMSTVÍ Z KARPAT (Big teams 15-20 let s náčiním)


 DDM Karlovy Vary

Trenérka: Lucie Jansová

 

 CASCADA (Sport teams 11-14 let)

 

 Trenérky: Martina Medová, Zdeňka Jancurová

 

 FLASHDANCE (Sport teams 15-20 let)

DDM Kyjov

Trenérka: Pavla Jelínková

 

 UPLAKANÝ TAMAGOTHI (Big teams 8-10 bez náčiní)

 

Trenérka: Lenka Mrázová

 

MADONNA (Big teams 15-20 let bez náčiní)

 

Trenérky: Nela Kostihová, Alena Přikrylová

 

STARS (Small teams 11-14 let bez náčiní)

 


 

DDM Most

Trenérky: Danuše Lískovcová,  Iveta Perglová

 

 POJĎTE PANE, BUDEME SI HRÁT (Big teams 4-7 let s náčiním)

 

 Trenérky: Danuše Lískovcová, Iveta Duffková

 

 HIGH SCHOOL MUSICAL (Big teams 11-14 let s náčiním)

 

 Trenérka: Alena Koťátková

 

 PRVNÍ LIGA (Big teams 15-20 let s náčiním)

 

 Trenérka: Iveta Duffková

 

 MAMMA MIA! (Big teams nad 21 let bez náčiní)

 

Trenérky: Alena Koťátková, Michaela Sejnová

 

HVĚZDIČKY Z ORIENTU (Small teams 11-14 let bez náčiní)

 


 

 Dětský a juniorský Záchlumí

Trenérka: Šárka Prausová

 

 FIRE (Step teams 11-14 let)

 


 

Fit Klub Alfa

Trenérka: Edita Chalupníčková

 

 OPIČÍ KAPELA (Big teams 4-7 let s náčiním)

 

Trenérka: Ivana Chalupníčková

 

GRAND RESTAURANT PANA SEPTIMA (Big teams 8-10 let s náčiním)

 

VÍTEJTE V KARIBIKU (Big teams 15-20 let s náčiním)

 

Trenérky: Edita Chalupníčková, Ivana Chalupníčková

 

KLABZUBOVA JEDENÁCTKA (Big teams 11-14 let s náčiním)

 

 Fit Studio HD

Trenérka: Hana Dašková

 

AHA UHU (Sport teams 11-14 let)

 

MOŘSKÝ SVĚT (Small teams 8-10 let s náčiním)

 

PORTRÉTY Z FOTOALBA (Small teams 11-14 let s náčiním)

 


 

Fit studio Petra

Trenérka: Edita Chalupníčková

 

 MOULIN ROUGE V MOSKVĚ (Big teams nad 21 let bez náčiní)

 


 

Fit Studio Venuše Kladno

Trenérky: Eva Bílková, Lenka Pavlíková

 

OPIČKY (Big teams 4-7 let bez náčiní)

 

Trenérky: Zora Moudříková, Eva Bílková

 

BONEY M (Big teams 8-10 let s náčiním)

 


 

FK Mnichovo Hradiště

Trenérka: Zuzana Plíhalová

 

KUNG-FU FANDÍM (Big teams 11-14 let s náčiním)

 

KANCELÁŘSKÉ KRYSY (Small teams 15-20 let s náčiním)

 


 Holiday Fitness Club ČB

Trenérka: Pavla Axmanová

 

 

 

Oddíl Aerobiku při ZŠ Jana Husa

Trenérky: Jana Velátová, Věrka Bělíková

 

KOŤATA (Small teams 4-7 let bez náčiní)

 

Trenérky: Lenka Brejchová, Jana Velátová, Věrka Bělíková

 

FILMOVÁ SHOW (Small teams 11-14 let bez náčiní)

 


 

Pohybové studio J+A Plzeň

Trenérka: Adéla Hasmanová

 

BOB A BOBEK (Big teams 11-14 let bez náčiní)

 

FOTBALOVÁ MANIE (Big teams 15-20 let bez náčiní)

 

MAMMA MIA (Small teams 8-10 let s náčiním)

 

 

 


 

 

POLOSPORT

Trenérka:

GLADIÁTORKY (Small teams 11-14 let bez náčiní)

 


 

 Silueta Praha

Trenérka: Monika Šemberová

 

BOUŘE (Step teams 11-14 let)

 

Trenérky: Miloslava Králíčková, Monika Šemberová

 

CHŘESTÝŠI (Small teams 15-20 let bez náčiní)

 


 SK Buttula Chotěboř

Trenérky: Jarka Křivská, Šárka Jiránková

 

TYRKYSOVÁ RICH (Sport teams 11-14 let)

 

BRYAN ADAMS V AEROBICU (Sport teams 15-20 let)


  

SK Viktorie

Trenérka: Katka Mrázková

 

TANCUJ BALALA (Step teams 8-10 let)

 

PLAMÍNEK (Step teams 11-14 let)

 

DANCE STEP (Step teams 11-14 let)

 

PINK (Step teams 15-20 let)

 

MALÉ ČARODĚJKY (Small teams 4-7 let s náčiním)

 

7 BABES (Small teams 15-20 let bez náčiní)

 


 

Sluníčka Aerobik Pardubice

Trenérka: Kamila Daňková

 

MELOUNCI Z FÁSTFÚDU (Small teams 4-7 let s náčiním)

 


 

 TJ Sokol Poděbrady

Trenérka: Monika Sobotková

 

VČELÍ ŠKOLA (Small teams 4-7 let s náčiním)

 

PINK PANTHER (Small teams 8-10 let bez náčiní)