Kunratická jahůdkaKunratická jahůdkaKK DŽAHODY alias DŽAHODAS

 

 


  

Závody a exhibice:

 •  0.ročník wellness teams - 17.listopadu 2007 - 1.místo kategorie nad 26 let - aerobik
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 25.května 2008 - 1.místo kategorie nad 21 let - bez náčiní
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 15.listopadu 2008 - 1.místo kategorie nad 21 let - bez náčiní
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 24.ledna 2009 - 1.místo kategorie nad 21 let - bez náčiní
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 4.dubna 2009 - 2.místo kategorie nad 21 let - bez náčiní
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 17.května 2009 - 1.místo kategorie nad 21 let - bez náčiní
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 6.června 2009 - 2.místo kategorie nad 21 let
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 14.listopadu 2009 - 1.místo kategorie nad 21 let
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 16.ledna 2010 - 1.místo kategorie nad 21 let
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 3.dubna 2010 - 2.místo kategorie nad 21 let
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 15.května 2010 - 1.místo kategorie nad 21 let
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 5.června 2010 - 1.místo kategorie nad 21 let
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 15.ledna 2011 - 1.místo kategorie nad 21 let
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 2.dubna 2011 - 1.místo kategorie nad 21 let
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 7.května 2011 - 2.místo kategorie nad 21 let
 • "Žij pohybem - aerobic show" - 4.června 2011 - 2.místo kategorie nad 21 let

 

 

Džahůdková diskuze

 

VÍTÁME VÁS... 

vstupte do džahůdkové diskuze :-) 

 více informaci...

VIDEO - KK Džahody

 

VIDEO - KK Džahody 

 

   

Trenér: 

 Klára Dáňová 

 

Trenér o týmu:

Milé džahůdky, tímto vám smekám nad vaším odhodláním a jsem moc ráda za všechny ty tréninky, které trávíme spolu:-). Je vidět, že trénujete s nadšením a děláte obrovské pokroky:-) takže už žádné  DEPRÉZE:-) a jdeme na to:-)

 

  

džahody:o)

 proč jsem se přihlásila do jahůdek? :-)

Janička Teršová

Janča  Janča

 

Do jahůdek jsem se přihlásila, protože jsem chtěla chodit víc než 2-krát týdně a baví mě chodit se stejnou skupinou holek, kde je fajn nálada a samozřejmě mi moc vyhovuje, jak to Klárka vede a co děláme! 

Pája Hrušková

Pája Pája

   

 

Do jahůdek jsem se přihlásila proto, že jsem chtěla taky zkusit jiné ovoce než hrušku:-) Ale taky proto, že jsou zde milé a usměvavé cvičenky, s kterými se jak dobře povídá, tak cvičí. A hlavně je zde úžasná paní cvičitelka:-), která vytváří velmi příjemnou atmosféru, a zároveň nás dovede strhnout k výkonu, o kterém ani netušíme:-) Je to krásně vyvážené a chodím sem moc ráda - Hruštička:-)  

 

 Marťa Balcarová

Marťa Marťa Marťa

  

Do jahůdek jsem se přihlásila proto, že aerobik mě vždycky bavil a také proto, že s KK-aerobik jezdím už 3 roky na víkendové akce. V jahůdkách je dobrá parta cvičenek a paní trenérka je moooc hodná a má ooobrovskou trpělivost, která ale občas přeteče:-) 

 Lucka Strnadová

Lucka Lucka Lucka

 

Do jahůdek nás „Pečky“ nahlodal Králík a co bychom pro Králíka neudělaly:-) Nejdřív jsem se asi tak měsíc sama sobě smála, pak nastala první soutěž, při které jsem měla trému skoro jak při skládání maturitních zkoušek a teď bych to viděla tak, že jsme super parta a je to mooooooooooooc fajn:-) 

 

 Anička Kunstová

Anička Anička Anička

  

Důvod ,proč jsem šla do jahůdek byl ten, že je to super odreagování, dělám něco pro sebe a taky kvůli naší cvičitelce:-). A prostě mě to baví. Líbí se mi, že děláme něco jiného než na normálních hodinách aerobiku a že se přibližujeme závodníkům. Je to takové splnění mého snu dělat něco jakoby profesionálního!  

 Venda Bonda Tomanová

Venda Vendy Vendy:-)

 

Vendy Vendy Vendy

 

 

Ahoj Klárko a Katko,

 

tak moje odpověď na otázku týkající se dotazu "proč jsem se přihlásila do DŽAHŮDEK" je jednoduchá.


Prostě jste mě uchvátily :-) ve Štamberku, kde jsem byla v červnu 2007 s Lenkou Beranovou a vaše cvičení mi sedlo. Pak jsem si našla, že cvičíte v
Modřanech a v Kunraticích a navštívila pár hodin. Ty mi sedly ještě víc. No a v domění, že "jen tak" nacvičujeme "nějakou sestavu", jsem se ocitla v
DŽAHŮDKÁCH a přetrpěla s chřipkou jako "kráva" první soutěžní klání, kde se mi kromě cizích lidí smála i má rodinka :-) A to mě dostalo natolik, že
chci s DŽAHŮDKAMI pokračovat i na dále a bavit sebe i lidi tím, že i "stará vražda" může být DŽAHŮDKOU a naučit se pár "prostocviků" nazpaměť. Jinak mi samozřejmě sedíte vy dvě jako osůbky s úžasným smyslem pro humor.  

 

Monča Melichová

Monča Monča

  

 Proč jsem se přihlásila do jahůdek? Je to parta bezva holek! Cvičit v jejich týmu je radost! A trenérka Klára? Ta je pro mě sluníčkem, z kterého čerpám energii!!!

Monča Šamonilová

 

 S Jahodama chodím od října 2008: nalákala mě Pája Hrušková, která mi o báječné partě Kunratických Jahůdek dávala samé dobré reference - a to, že Klára je "krutá" trenérka přidávala pěkně pomaloučku a po částech.... I když to znamená, že se každý týden v pondělí a ve čtvrtek ženu přes celou Prahu v časech dopravní špičky, abych mohla s Jahodama dřít tělo a nechat odpočinout mozek, protože pokud chci sestavu zacvičit alespoň ve správném pořadí kroků (nehovořím o jejich kvalitě  ), musím myslet jen na cvičení a všechny ostaní starosti nemají v hlavě žádný prostor. A to stojí za všechny případné druhy tělocvičného mučení, která z účasti v Jahodách plynou!

 

Majda Hájíčková

 

 

 Byla jsem požádána abych doplnila již rozjetý trs kunratických jahůdek v čele s Králíčkem a to jsem nemohla odmítnout:-).  Aerobik mě baví a každá příležitost zdokonalit se je super. Mezi jahůdkama je mi dobře a doufám, že mě ještě na nějaký ten čásek adoptují:-).

 

Lenka Stará

 

S Jahodami chodím od října 2008, kdy jsem předtím absolvovala víkend s KK-aerobikem. Moc se mi jejich cvičení líbilo, takže jsem začala chodit k nim na hodiny. Jednou po cvíču jsem se trenérky Klárky zeptala, co všechno bych musela umět, abych se k Jahodám připojila a než jsem řekla švec, už jsem tam byla. Je to bezva parta holek, se kterými se i zasmějeme. Trenérka Klárka je taky super, i když nám dává někdy pěkně zabrat, ale stojí to za to!

 

Lenka Krtek:-) Beranová

 

 

KK-aerobik jsem objevila náhodou při sobotním cvičení v Holešovicích. Vzala jsem si leták a zjistila, že nabízíte víkendové cvičení. Nalákala jsem na cvičení Vendu a vyrazily jsme s Vámi do Štamberku. Venda pak zjistila, že cvičíte poblíž a začala navštěvovat Vaše hodiny. Já jsem odolávala vzhledem k vzdálenosti od mého bydliště:-) Byla jsem se ale podívat na první soutěži Jahůdek a moc se mi to líbilo. Takže když mne letos Venda začala lákat, chvilku jsem sice odolávala, ale pak neváhala a přijala výzvu. A jsem moc ráda, týme je bezvadnej a legrace je stále dost:-) 

 

Háňa Kargerová

 

Lucka  Kandríková

 

Zuzka Poustecká

 

Zuzka Sankotová

 

Monča Jíchová