Pro zobrazení stahněte Flash Player

 

>>>  VÍCE INFO: zde najdete popis lekcí, ceny, mapu, kontakt, fotografie....  

 

 

NA HODINY SE REZERVUJTE ZDE (systém Clubspire) ....

 

nebo na recepci na tel. 734 210 358

Na všechny lekce je potřeba si rezervovat místo! Nově si můžete rezervovat místo i jako náhradník a pokud se místo uvolní, budete automaticky na hodinu zapsáni nebo jen informováni, podle toho jak si to nastavíte....

**den***************

**čas**************

**co se cviči?*****************************************

pondělí 27.6. 15.30 - 16.30 FUNKČNÍ TRÉNINK + JÓGA (Bára Kov.)- zrušeno
  16.45 - 17.45 SWING JÓGA (Bára Kov.)- zrušeno
  18.00 - 20.00 JÓGA (Klárka)
  19.00 - 20.00 AEROBIK MIX (Katka)- zrušeno
  18.45 - 19.45 JUMPING (Bára D.)
 

20.00 - 21.00

Modřanské žabky trénink (Katka)- zrušeno

úterý 28.6.

08.00 - 09.00

BOSU, velké míče - posilovací, rehabilitační (Katka) Bára Kov.
  09.30 - 10.15 Chodící děti 15měs. - 2roky (Janča T.)
  10.45 - 11.30 Batolata 8měs. - 15měs. (Janča T.)
  12.00 - 12.45 Miminka 4měs. - 8měs. (Janča T.)
  16.00 - 16.45 Děti 3 - 4 roky (Daniela)
  16.30 - 17.30 BOSU - rehabilitační (Bára Kov.)
  18.15 - 19.05 Cvičení pro těhotné (Janča T.)- zrušeno
  19.15 - 20.15 ZUMBA (Renda) 

 

19.30 - 20.30 JUMPING (Kája K.)- zrušeno
  19.30 - 20.30 JOGALATES (Jana T.)
středa 29.6. 08.00 - 09.00 ZDRAVÁ ZÁDA A JÓGA (Bára Kov.) 
  15.30 - 16.30 FUNKČNÍ TRÉNINK + JÓGA (Bára Kov.)
 

18.00 - 19.00

TRX (Bára D.)
NOVINKA! 19.00 - 20.00 TABATA + TRX (Bára D.) - zrušeno
  19.00 - 20.00 BOSU - posilovací, rehabilitační (Katka)
  20.00 - 21.00 Modřanské žabky trénink 
čtvrtek 30.6. 14.15 - 15.15 MIX posilovací (Marťa Š.)
  18.30 - 19.30 JÓGA (Klárka) - změna času
  18.30 - 19.30 JUMPING (Bára D.)
  19.30 - 20.30 JUMPING (Bára D.)
  18.40 - 19.35 STEP AEROBIK (Katka) 
 

19.45 - 20.45

BOSU - rehabilitační, posilovací (Katka)
   
pátek 1.7. 18.30 - 19.30 TABATA kruhový trénink - pro pokročilé (Bára D.)
neděle 3.7. 19.00 - 20.00 JUMPING (Kája K./Bára D.)
pondělí 4.7. 18.00 - 20.00 JÓGA (Klárka)- zrušeno
  19.00 - 20.00 AEROBIK MIX (Katka)- zrušeno
  19.00 - 20.00 JUMPING (Bára D.) - (Kája K.)
úterý 5.7. 08.00 - 09.00 BOSU, velké míče - posilovací, rehabilitační (Katka)- zrušeno
  16.30 - 17.30 BOSU - rehabilitační (Bára Kov.)   - zrušeno
 

19.00 - 20.00

JUMPING (Kája K.)
  19.00 - 20.00 ZUMBA (Renda)
  19.00 - 20.00 JOGALATES (Jana T.) - NEPRAVIDELNĚ
středa 6.7. 08.00 - 09.00 ZDRAVÁ ZÁDA A JÓGA  (Bára Kov.)  - zrušeno
  18.00 - 19.00 TABATA + TRX (Bára D.) (Katka)
  19.00 - 20.00 BOSU - posilovací, rehabilitační (Katka)
čtvrtek 7.7. 19.00 - 20.00 TRX - rehabilitační (Katka)
  19.00 - 20.00 JUMPING (Bára D.)
pátek 8.7. 18.00 - 19.00 TABATA (Bára D.) 
neděle 10.7. 19.00 - 20.00 JUMPING (Kája K./Bára D.)