Pro zobrazení stahněte Flash Player

 

>>>  VÍCE INFO: zde najdete popis lekcí, ceny, mapu, kontakt, fotografie....  

 

 

NA HODINY SE REZERVUJTE ZDE (systém Clubspire) ....

 

nebo na recepci na tel. 734 210 358

Na všechny lekce je potřeba si rezervovat místo! Nově si můžete rezervovat místo i jako náhradník a pokud se místo uvolní, budete automaticky na hodinu zapsáni nebo jen informováni, podle toho jak si to nastavíte....

  

**den***********

**čas***********

**co se cviči?******************************************

neděle 26.3. 1 9.00 - 20.00 JUMPING (Bára D.) 
  19.00 - 20.00 POSILOVACÍ MIX i pro začátečníky (Renda) 
pondělí 27.3. 15.30 - 16.30 FUNKČNÍ TRÉNINK (Bára D.)
  16.45 - 17.45 SWING JÓGA (Bára Kov.)
  18.00 - 19.55 JÓGA (Klárka)
  19.00 - 20.00 AEROBIK MIX (Katka)

 

19.00 - 20.00 JUMPING (Bára D.)
 

20.00 - 21.00

trénink Modřanské žabky (Katka)
úterý 28.3. 08.00 - 09.00 BOSU, velké míče - posilovací, rehabilit. (Katka)
  9.30 - 10.15 RODIČE A DĚTI 16 - 24 měsíců (Jana)
  10.45 - 11.30 RODIČE A DĚTI 9 - 15 měsíců (Jana)
  12.00 - 12.45 RODIČE A DĚTI 4 - 8 měsíců (Jana)  
  14.15 - 15.15 POSILOVACÍ MIX (Marťa Š.)
  16.45 - 17.45 BOSU - rehabilitační (Bára Kov.) 
  18.25 - 19.15 CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ (Jana T.)  
  19.15 - 20.15 ZUMBA (Renda) 
  19.30 - 21.00 HATHAJOGA (Jana T.) 
středa 29.3. 08.00 - 09.00 ZDRAVÁ ZÁDA A JÓGA (Bára Kov.) 
  15.30 - 16.30 FUNKČNÍ TRÉNINK (Bára Kov.)
  18.00 - 19.00 TRX (Bára D.)
  19.00 - 20.00 TRX + TABATA (Bára D.)
  19.00 - 20.00 BOSU - posilovací, rehabilitační (Katka)
  20.00 - 21.00 trénink Modřanské žabky (Katka)
čtvrtek 30.3. 18.00 - 19.00 JÓGA (Klárka) 
  19.00 - 20.00 JUMPING (Bára D.)
  19.00 - 20.00 TRX - posilovací, rehabilitační (Katka) 
  20.00 - 21.00 TRX - posilovací, rehabilitační (Katka) 
  19.15 - 20.45 trénink Ladies (Klárka)
pátek 31.3. 08.00 - 09.00 KOMPENZAČNÍ TRÉNINK (Bára D.) 
  19.00 - 20.00 TABATA (Bára D.) 
neděle 2.4. 19.00 - 20.00 JUMPING (Bára D.) 
  19.00 - 20.00 POSILOVACÍ MIX i pro začátečníky (Renda) 
pondělí 3.4. 15.30 - 16.30 FUNKČNÍ TRÉNINK (Bára Kov.)
  16.45 - 17.45 SWING JÓGA (Bára Kov.)
  18.00 - 19.55 JÓGA (Klárka) 
  19.00 - 20.00 AEROBIK MIX (Katka)
  19.00 - 20.00 JUMPING (Bára D.) 
  20.00 - 21.00 trénink Modřanské žabky (Katka)